Reklama
 • Piątek, 10 maja 2013 (14:25)

  Rak prostaty jest drugim po nowotworze płuc najczęstszym guzem atakującym mężczyzn w Polsce. Na szczęście nie jesteśmy całkiem bezradni wobec tej choroby.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 10 maja 2013 (14:24)

  Wystarczy zaledwie szklanka soku z granatów dziennie, by wyraźnie spowolnić rozwój raka prostaty. Do takich wniosków doszli naukowcy z Uniwersytetu Stanforda. Trwające pięć lat studium, w którym wzięli udział panowie po usunięciu raka prostaty (bez przerzutów), potwierdziło wyniki wcześniejszych badań na myszach. Sok z granatu pomaga zapobiec wznowieniu nowotworu i ostatecznie zniszczyć pojedyncze komórki rakowe.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 26 kwietnia 2013 (11:28)

  Regularnie rób badania kontrolne.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 25 kwietnia 2013 (15:52)

  Przerost gruczołu prostaty to bardzo częsta dolegliwość. Dotyka prawie połowy mężczyzn po 50. roku życia. Jeśli więc jesteś mężczyzną dojrzałym i pojawiły się objawy: częsta potrzeba oddawania moczu połączona z trudnością opróżnienia pęcherza – idź do urologa! Zwlekanie z wizytą nie pomoże uniknąć problemu. A przerost gruczołu krokowego może utrudniać nie tylko wydalanie moczu (co może doprowadzić do zatrucia organizmu), ale także zmniejsz

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 25 kwietnia 2013 (15:38)

  Jak pokazują badania, większość mężczyzn za rzadko kontroluje swoje zdrowie i zgłasza się do lekarza!

  Czytaj więcej Komentarzy:0